Ексклюзивна лінійка здорових хлібів «Добродій» від ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2»

Сьогодні ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2» розробив ексклюзивну лінійку здорових хлібів «Добродій». Ці хліба не містять дріжджів та виготовляються виключно на натуральних заквасках.

Детальніше ...

Нагородили кращих працівників підприємства

«Хліб – всьому голова» Цей вислів знайомий нам ще з дитинства, і кожен прожитий день переконує нас в правильності цієї народної мудрості . Труд хлібороба завжди був в пошані на Україні. Та не менш славились ті, хто давав вирощеному і зібраному зерну друге життя – мукомоли та пекарі. І ніде більше не вміли так випікати хліб, як в Україні. Його поважали, шанували та в кожну хлібину вкладали часточку душі. Недаремно у молитві до бога «Отче наш…» люди, як великої милостині, просили не позбавити їх хліба, бо він не просто основа життя.

Детальніше ...

Ціна на хліб ще зросте

Ціни на хліб на Чернігівщині у минулому році зросли на 7%. Виробники вже прогнозують, у найближчий час ціна на хліб злетить суттєво і становитиме майже 20 гривень. Вже зараз середня ціна буханки житньо-пшеничного хліба в області складає 11 гривень. Чи стане чернігівський батон насправді золотим, знають наші журналісти.

Детальніше ...
Підписатися на цей канал RSS