>

Новини про "Криворіжхліб"

Итоги акции к празднику Пасхи «Розыгрыш …

Вот и подведены итоги акции к празднику Пасхи «Розыгрыш сертификатов в ДРК «Флай Парк». С огромной радостью на предприятие пришли победители с выигрышными этикетками, которые в праздник Пасхи покупали Куличи Православные...

30-05-2016 Новини Криворіжхліб

Детальніше

Пасха в Доме Ребенка | Видео

Стоит ли объяснять каждому взрослому человеку, что жизнь в детском доме – это далеко не сахар. Даже в том случае, когда государственное учреждение является образцово-показательным, руководит им исключительно выдающийся человек...

11-05-2016 Новини Криворіжхліб

Детальніше

«Встречаем Весну вместе с Масленицей!»

Вот и дождались Масленицы – праздника, которым провожают зиму и встречают весну. 11 марта в парке имени Артема прошел праздник Масленицы - «Встречаем Весну вместе с Масленицей!». Мероприятие было как...

29-03-2016 Новини Криворіжхліб

Детальніше

ПАО "Криворожхлеб" порадовало …

ПАО "Криворожхлеб" радует горожан не только вкусной и ароматной выпечкой, но и организовывает активный и познавательный досуг. Так недавно в рамках выставки-ярмарки "Криворожские контракты", работники предприятия устроили для криворожан настоящий...

20-11-2015 Новини Криворіжхліб

Детальніше

Малюють діти усміхнену паляницю

Ось уже в котре публічне акціонерне товариство «Криворіжхліб» організовує для юних жителів нашого міста різноманітні конкурси. Іх мета – прищепити дітям бережливе ставлення та велику пошану до головного продукту харчування...

05-11-2015 Новини Криворіжхліб

Детальніше

Таланты, которые работают на ПАО «Кривор…

Таковой является формовщик теста Анна Дьяченко: «Одинаково вкладываю душу в караваи, когда пеку их для президентов и для малышей детсадов»

30-09-2015 Новини Криворіжхліб

Детальніше

«Фестиваль Шашлыка», в котором участвова…

12.09.2015 в сквере по ул. Харитонова проходил ежегодный «Фестиваль Шашлыка», который привлек внимание сотни жителей.

14-09-2015 Новини Криворіжхліб

Детальніше

Наше підприємство виконує важливу задачу по забезпеченню населення хлібом та хлібобулочними виробами. Широкий асортимент продукції, стабільна якість, доступні ціни, а також індивідуальний підхід до кожного покупця характеризують наше підприємство як стабільного та надійного партнера в бізнесі. 

Головна перевага наших виробів в тому, що вони вироблені з натуральної сировини без використання консервантів та стабілізаторів, що робить їх особливо цінними та привабливими для споживачів. 

На нашому підприємстві постійно працює акредитована лабораторія з якості, фахівці якої контролюють всі стадії виробничого процесу: від надходження сировини до випуску готової продукції. До складу ПАТ «Криворіжхліб» входять два заводи - х\з №3 і х\з №4. Історія ПАТ «Криворіжхліб» починається з хлібозаводу №4, введеного в експлуатацію в 1954 році. Хлібозавод №3 введений в експлуатацію в 1963 році.

В даний час Публічне Акціонерне Товариство «Криворіжхліб», є одним з найбільших постачальників хлібобулочних виробів у м. Кривий Ріг та Криворізькому районі. Підприємство має власну торгову мережу.

Середньодобове вироблення в 2014 році становить до 60 тонн на добу, в тому числі: хліба - до 49 тонн, батона до 7 тонн, булочних і здобних виробів до 4 тонн. Таким чином, питома вага хліба в загальному випуску продукції складає 80%, булочних і здобних - 20%. Найбільшим попитом покупців ПАТ «Криворіжхліб» користуються хліб подовий і батон з борошна вищого ґатунку.

Фахівці підприємства постійно працюють над розширенням асортименту продукції, розробкою власних рецептур хлібобулочних виробів. На сьогоднішній день є 25 власних розробок. Основна гордість підприємства - люди. Чимало співробітників присвятили заводу понад 30 років. Підприємство бере активну участь у міських, обласних виставках-ярмарках, конкурсах, де було неодноразово відзначено та нагороджено дипломами, грамотами, кубками.

 • 2001 рік - участь у 7 міжрегіональної виставці-ярмарку «Криворізькі контракти», диплом у номінації «Криворізька марка».
 • 2003 рік - міжрегіональна спеціалізована виставка-ярмарок «Криворізькі контракти», диплом у номінації «Хлібодар».
 • 2005 рік - участь у Всеукраїнському конкурсі якості " 100 кращих товарів України", лауреат у номінації "Продовольчі товари" ( батон Квітневий).
 • 2005 рік - участь у міжрегіональній виставці-ярмарку «Криворізькі контракти», диплом за впровадження нових прогресивних технологій.
 • 2006 рік - переможець міського етапу в номінації «100 кращих товарів України».
 • 2008 рік - участь у 14 спеціалізованій виставці-ярмарку «Криворізькі контракти», диплом за якісну, конкурентоспроможну продукцію.
 • 2010 рік - Диплом за участь у ХХІІ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро - 2010».
 • 2010 рік - участь у 15 спеціалізованій виставці-ярмарку «Криворізькі контракти», диплом за якісну, конкурентоспроможну продукцію.
 • 2010 рік - Почесна Грамота Кабінету Міністрів України № 21311 від 2010 рік - Підприємство отримало статус-нагороду «Підприємство року 2010» (Національний сертифікат міжнародного зразка).
 • 2011 рік - Грамота ОДА за зайняте 3 місце у конкурсі професійної майстерності «Кращий пекар» працівнику підприємства Матвієнко Галині Вікторівні.
 • 2012 рік - Диплом за участь у спеціалізованій виставці-ярмарку «Криворізьки контракти».
 • 2012-2013 рік - Диплом міністерства аграрної політики за участь у міжнародній аграрній виставці.
 • 2013 рік - Диплом лауреата Всеукраїнського конкурсу якості продукції за хліб «Гірчичний».
 • 2013 рік - Диплом учасника 4 Обласного фестивалю-ярмарку "Петриківський дивоцвіт" за відродження та збереження духовної спадщини і традицій України.
 • 2013 рік - Диплом учасника спеціалізованої виставки-ярмарку "Криворізькі контракти" за виробництво якісної продукції, професіоналізм і майстерність.
 • 2014 рік - підприємство приймає активну участь у проекті "100 кращих товарів України".

Крім цього підприємство неодноразово відзначалося Виконкомом Криворізької міської ради громадськими та бюджетними організаціями міста за благодійну допомогу дітям-сиротам, інвалідам, учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС, малозабезпеченим категоріям населення, учасникам АТО.

Зусилля, які ми докладаємо до підвищення якості продукції та збереженню перевірених роками смакових традицій, належним чином оцінили найвимогливіші покупці.

НАША ЯКІСТЬ – ВАШ ВИБІР!

Постачальникам

Інформацію щодо наміру стати постачальником просимо надавати до відділу аналітики цін ТМ "Формула Смаку":
tenderfsmaku@gmail.com,
050-457-23-95, 050-450-15-05
Заявки хлібозаводів:
"Криворіжхліб",
"Миколаївський ХЗ №1,
"Ніжинський хліб",
"Черкасихліб",
"Чернігівський ХК".

Приєднуйтесь до нас

G+

Підписуйтесь

КонтактиПАТ "Криворіжхліб"

Телефони

Приймальня: (0564) 66-13-35

Адреса

вул.Георга Отца, 6
м.Кривий Ріг
50085, Україна

Знайти нас