На столах у жителей Николаевщины появился хлеб со льном и рулет «Маковей»

Прес-служба by

Главное блюдо на столе николаевцев – это хлеб. Можно не купить мясо, рыбу, а вот без кусочка ароматного, свежего, аппетитного хлеба нельзя обойтись. Дети и взрослые, седовласые пенсионеры и юные девушки – все покупают хлебные изделия. Кто-то любит ржаной, кто-то пшеничный, кому-то нравится булка без изюма и повидла, а кому-то с наполнителем.

Ексклюзивна лінійка здорових хлібів «Добродій» від ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2»

Прес-служба by

Сьогодні ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2» розробив ексклюзивну лінійку здорових хлібів «Добродій». Ці хліба не містять дріжджів та виготовляються виключно на натуральних заквасках.

Хліб РОДИННИЙ на столі - мир і злагода в сім'ї!

Прес-служба by

З таким гаслом хлібні машини Миколаївського хлібозаводу №1 їздять по місту. Цей проект втілився в життя завдяки зусиллям студентів Національної аграрної академії, які надали фото матеріали та запропонували концепцію реклами хліба "Родинний". До речі, на фото зображені ті самі студенти, які працювали над проектом.

Нагородили кращих працівників підприємства

Прес-служба by

«Хліб – всьому голова» Цей вислів знайомий нам ще з дитинства, і кожен прожитий день переконує нас в правильності цієї народної мудрості . Труд хлібороба завжди був в пошані на Україні. Та не менш славились ті, хто давав вирощеному і зібраному зерну друге життя – мукомоли та пекарі. І ніде більше не вміли так випікати хліб, як в Україні. Його поважали, шанували та в кожну хлібину вкладали часточку душі. Недаремно у молитві до бога «Отче наш…» люди, як великої милостині, просили не позбавити їх хліба, бо він не просто основа життя.

В Николаеве ко Дню защиты детей малыши получили подарки от Николаевского хлебозавода №1, а взрослые – тепло их открытых сердец

Прес-служба by

В Николаевской области давно существует добрая традиция – дарить подарки детям 1 июня, в День защиты детей. Николаевский хлебозавод № 1 верен этой традиции на протяжении многих лет. Вот и в этом году не обошлось без подарков, тёплых поздравлений.

Напередодні Великодня, а саме 10 квітня Миколаївський хлібозавод №1 отримав благословення на виробництво святкових пасок

Прес-служба by

Митрополит Миколаївський і Очаківський Пітирим освятив виробниче приміщення де будуть випікатися пасхальні кулічі: «Отримання благословення на виробництво великодньої здоби - дуже добра традиція хлібозаводу №1. Вона показує, що вся продукція створюється на цьому підприємстві на благо людям. Адже вже в той час, коли майстер замішує тісто, пече паску та святково її оздоблює, він вкладає в паску частинку своєї душі. Це – його праця, його подяка Господу Богу. Навіть в цьому проявляються його віра, його радість з приводу головного християнського свята, яке наближається».

Весняний настрій свята створять пасхальні вироби Миколаївського хлібозаводу №1

Прес-служба by

Згідно добрих традицій Пасхального тижня кожна господиня буде стровювати свій великодній кошик зі смаколиками. Центральний продукт корзинки – паска – куліч, гарний та обов’язково смачний. Тому ми, щоб допомогти нашим берегиням думати про свято, а не поратися протягом декількох годин на кухні, вже зараз потурбувались про символ пасхального свята.

Конкурс на кращий рекламний проект з просування хліба «Родинного» та «Козацького» стартував на Миколаївському хлібозаводі №1.

Прес-служба by

Простіше скласти десять правильних сонетів, ніж гарне рекламне оголошення. Олдос Леонард Хакслі, англійських філософ

Однією з найбільш важливих умов оптимізації торгового асортименту товарів є його поновлення. Маючи на меті максимально наблизитися до потреб покупців, до їх смаковим уподобанням, колектив Миколаївського хлібзаводу № 1, чия продукція добре відома і затребувана в Миколаєві, Херсоні, Одесі, постійно працює над оригінальними рецептами хлібобулочних виробів.

Хліб до Великого посту від ТОВ «Миколаївський хлібозавод №1»

Прес-служба by

В час Великого посту багато українців додержуються обмежень щодо їжі, тримають піст. Тому ми вирішили розповісти, які саме хлібні вироби в асортименті ТОВ «Миколаївський хлібозав №1» відповідають всім вимогам пісних страв. Таких хлібних продуктів в асортименті підприємства шістнадцять. При цьому за смаковими і якісними показниками дані вироби нічим не поступають не пісним хлібобулочним виробам.

Підписатися на цей канал RSS
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн