П'ятниця, 10 квітня 2015 09:08

Смачна та духмяна криворізька паска

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

За доброю традицією, вшосте за ліком, на головному хлібопекарському підприємстві міста «Криворіжхліб» відбулося освячення процесу випічки пасхальної продукції до пошанованого всіма великого свята - Світлого Христового Воскресіння.

 

Полудень. У головний виробничий цех, де витає неповторний запах хліба, заходить протоієрей Дмитро, настоятель храму Ікони Божої Матері «Спорительниця хлібів». Тепло вітається із сумлінними технологами, тісторобами, пекарями, майстрами і розпочинає благословляти їх на добру працю.

- Вся хороша робота має розпочинатися зі світлих думок і намірів, - промовляє він. - А початок випікання пасок - це взагалі свята справа.

- У цілому до святкування Христового Воскресіння намітили спекти понад 33 тонни пасхальної продукції, - зауважує заступник комерційного директора ПАТ «Криворіжхліб» Ольга Шахнюк.

- Це дещо більше, ніж минулого року. Наші духмяні паски потраплять у торговельну мережу всіх районів Кривого Рогу, а також Софіївського, Широківського, Криворізького та багатьох інших Дніпропетровської області. Вельми приємно й почесно, що нашу святкову продукцію замовили супермаркети та магазини деяких районів і міст Кіровоградської, Херсонської, Миколаївської, Запорізької областей. Наші паски різні за вагою - 200,300 та 500 грамів, у гарній, яскравій упаковці.

- А ще вони добріші, ніж минулого року, - додають тістороби Людмила Чала та Вікторія Горєва. - Бо ми вклали в них не лише більше солодощів, а й душі та старання.

Не приховує задоволення від вдалого початку роботи і директор хлібокомбінату Сергій Малашенко:

- Говорю чесно: хочеться догодити людям і поліпшити їм настрій своїми смачними хлібами.

Микола КРАМАРЕНКО

Джерело - Газета "Червоний Гірник"

Читати 1658 разів
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн