Понеділок, 28 вересня 2015 17:17

ТОВ «Миколаївський хлібзавод №1» – здобув дві золоті медалі в конкурсі «100 кращих товарів України»

Автор
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

ТОВ «Миколаївський хлібзавод №1» – здобув дві золоті медалі на регіональному етапі конкурсу «100 кращих товарів України» за «Хліб Боярський» та «Хліб Миколаївський».

В цьому році ДП «Миколаївстандартметрологія» проводила щорічний регіональний етап всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України». Цей конкурс вже багато років проводиться під патронатом президента України за сприянням Миколаївської обласної державної адміністрації. Експерти конкурсу відзначили «Хліб Боярський» і «Хліб Миколаївський», як кращі товари Миколаївського регіону та відзначили їх золотими медалями. В рамках конкурсу була проведена виставка та церемонія нагородження переможців. В урочистій церемонії взяли участь перший віце-мер Юрій Андрієнко, перший заступник губернатора Микола Романчук, заступник голови облради Олександр Смирнов. Перший віце-мер вручив нагороди переможцям регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України».

Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаївський хлібзавод №1» вже 45 років успішно працює на ринку хлібобулочних виробів Миколаївської області. Секрет багатьох років стабільної роботи в рецептурах, які розроблені спеціалістами підприємства и вже багато років вдосконалюються, в сучасному обладнанні, що відповідає світовим стандартам харчової промисловості, в високоякісній сировині, в професіоналізмі та досвіді спеціалістів заводу.

У зв’язку з урочистими подіями хочеться трохи заглибитись в історію та розповісти про те як створювався цей дивовижний хліб.

«Хліб Боярський» вагою 700г. Рецептура цього хліба була розроблена творчою людиною, начальником виробничої лабораторії ТОВ «Миколаївський хлібзавод №1» Валентиною Миколаївною Церковною у 2013 році під талановитим керівництвом директора Ішхнелі Анзора Шотивича. На багатьох дегустаціях, які проводяться силами менеджерів хлібозаводу, покупці відмічали його десертний кислувато-солодкий смак, завдяки додаванню в рецептуру плодово-ягідного повидла, патоки та квасного сусла, та виражений солодовий аромат.

«Хліб Миколаївський» вагою 500г. Рецептура цього хліба була розроблена Криворізьким хлібозаводом та передана Миколаївському хлібзаводу №1 20 грудня 2011 року. Тоді почалось відпрацювання рецептур. Були зроблені пробні заміси та випічки, далі займалися налаштуванням технологічного процесу. Масово цей хліб почали виробляти в листопаді 2014 року. Особливість «Хліба Миколаївського» в насінні соняшника, яким рясно насичений цей хліб. Незвичайна рецептура, корисні властивості, та багато позитивних відгуків споживачів дають можливість з відповідальністю заявляти про те, що це хліб по праву завоював золоту нагороду.

Але в асортименті заводу є ще більш 60 найменувань хлібобулочних виробів, які теж мають право на нагороду. Тому що продукція ТОВ «Миколаївський хлібзавод №1» виготовляється виключно з натуральних інгредієнтів та має чимало корисних для здоров’я властивостей.
Асортимент продукції ТОВ «Миколаївський хлібзавод №1» добре знайомий споживачам. Хлібобулочні вироби серед яких як традиційні сорти хліба: «Хліб Корбутівський», «Хліб Горожанін», «Хліб Губернаторський», «Батон Звичайний», «Хліб Стаханівський», «Хліб Бородінський», «Рогалі Козацькі», «Хліб Елітний». Так і нові технологічні розробки: «Хліб Воскресенський», «Хліб Боярський», «Хліб Миколаївський», а також здобні вироби на будь-який смак «Булка Дніпропетровська», «Калач Ювілейний», «Витушка Миколаївська», «Булочка Таврійська», «Рулет домашній з маком» та багато інших смачних хлібобулочних виробів.

Продукція ТОВ «Миколаївський хлібзавод №1» широко представлена в роздрібній торгівлі, супермаркетах, на ринках міст і сіл Миколаївської та Херсонської областей. Підприємство працює з бюджетними організаціями та дитячими закладами. Продукція представлена в локальних торгових мережах «Доярушка», «П’ятий океан», «Гиппо», «Делікатес». Також хлібозавод є основним постачальником хліба в національних мережах в Миколаївській та Херсонській областях: «Таврія – В», «Сільпо», «АТБ», «Єко-маркет», «Копійка», «Фудмережа», «Фуршет», «Амстор», «Метро», «Край» та «Фреш».

Власний автопарк, обладнаний за останніми вимогами та згідно всіх санітарних норм дозволяє максимально скоротити час доставки продукції від виробника до торговельної точки.

Запорука успіху ТОВ «Миколаївський хлібзавод №1» - якісна сировина і відповідальне ставлення до своєї роботи. Ми прагнемо задовольнити запити споживачів, а вони, в свою чергу, відповідають нам вдячністю.

Читати 1802 разів