Субота, 17 жовтня 2015 09:22

Чернігівський хлібокомбінат взяв участь у щосуботньому ярмарку

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вже стало традицією, що Чернігівський хлібокомбінат бере участь у щосуботньому ярмарку біля торгівельного центру «Шанхай». Тож субота 17 жовтня не стала виключенням. Тим паче, що на передодні відзначали Міжнародний день хліба.

Чернігівський хлібокомбінат представив широкий асортимент хлібобулочних та кондитерських виробів. Люди могли придбати гарячий буханець хліба, який ще пів години тому випікався в печі та ще й за цінами виробника. Тому й не дивно, що одразу вишикувалась черга.

Директор підприємства Заїка Ольга Михайлівна особисто завітала на ярмарок та привітала людей зі святом. Люди тепло зустріли директора та дякували за свіжий та смачний хліб.

Свято завершилося дегустацією восьми кілограмового торту в українському стилі. Таку смакоту виготовили наші майстрині спеціально до свята. Кожен бажаючий отримав свій шматок торту. Загалом пригостили близько 100 чоловік.

І навіть після завершення дегустації люди не розходились, а продовжували спілкуватись з директором, висловлювали свої побажання. Ольга Михайлівна пообіцяла, що Чернігівський хлібокомбінат й надалі буде забезпечувати своїх містян свіжим, корисним, а головне доступним хлібом.

Читати 1103 разів