Середа, 23 грудня 2015 21:09

Напередодні новорічних свят ТОВ «Миколаївський хлібозавод №1» організував зустріч ключових клієнтів

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

З великою повагою та шаною керівництво Миколаївського хлібозаводу №1 ставиться до своїх клієнтів. Саме тому, напередодні новорічних свят, працівники організували зустріч з ключовими клієнтами. 22 грудня близько 30 гостей завітали на підприємство. Запрошених гостинно зустріли заступник директора з комерційних питань Роман Яковенко та начальник служби управління продажів Ірина Ковальова. Зустріч розпочалася з дегустації новинок хлібозаводу. Так, в спокійній атмосфері гості спілкувалися та смакували нову продукцію хлібозаводу. Велике враження на клієнтів справила новинка «Плетінка з корицею» - запашний аромат якої, не залишив байдужим жодного гостя. Також не залишилася без уваги булка «Дніпропетровська» з родзинками та хліб «Миколаївський» з насінням соняшника, які вже встигли стати улюбленими для багатьох споживачів продукції хлібозаводу.

 

Наступним етапом зустрічі була екскурсія на виробництво, до якої також приєдналася директор підприємства Альона Ракова. Під час екскурсії гості мали змогу поспілкуватися з начальником лабораторії Валентиною Миколаївною Церковною. «У продукції хлібозаводу немає поліпшувачів та розпушувачів. Тільки за рахунок своїх технологій ми отримуємо потрібний обсяг та розвинену пористість наших виробів. Продукція виробляється без ГМО. Такі ж вимоги ми висуваємо і постачальникам кожної складової. Адже питання якісної сировини завжди було і залишається для нас на першому місці» - зазначила Валентина Миколаївна. Після екскурсії гості з задоволенням поспілкувалися з керівництвом, поділилися враженнями та підвели підсумки плідної співпраці в 2015 році.

«Я працюю з хлібозаводом вже близько 20 років і хочеться відмітити, що з кожним роком продукція стає кращою, завод стає більш модернізованим та потужним. Зникли проблеми з доставкою, нарікань на якість немає. Дякую Вам, за плідну співпрацю і сподіваюся на її успішне продовження в наступному році» - зазначила запрошена Алла Пилипівна Деревякіна.

В свою чергу директор Миколаївського хлібозаводу №1 Альона Анатоліївна Ракова привітала присутніх з наступаючими святами: «Шановні партнери, щиро вітаємо Вас зі світлими та радісними зимовими святами. Нехай Новий рік принесе Вам гарні новини, щасливі події, додасть наснаги та творчого натхнення ».

З почуттям задоволення та переповненими емоціями гості залишили стіни «Миколаївського хлібозаводу №1».

Читати 1137 разів