Середа, 23 березня 2016 20:37

Постувати легко із смачною продукцією Чернігівського хлібокомбінату

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Великий піст, а він нагадаємо розпочався 14 березня, для багатьох час духовного очищення, відповідальної роботи над тілом і душею. А ще це чудова можливість очистити і оздоровити свій організм, надати йому поштовх для духовного розвитку. Церковні правили рекомендують у цей час утримуватися від тваринної їжі, обмежити себе у забавах та нероб ставах. Їжа у цей час повинна простою і корисною, але це зовсім не означає,що вона не повинна бути смачною.

 

ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат»заздалегідь підготувався до цього важливого у житті кожної людини періоду і розробив та запустив у продаж продукцію до посту. Вона не містить сировини тваринного походження. Основними компонентами, які входять до складу продукції : борошно вищого ґатунку, олія соняшникова рафінована, цукор та сіль.
Продукція маркірована і має позначки «До посту».

Звертаємо вашу увагу на смачні та корисні для здоров'я хлібобулочні вироби масового вжитку, а саме батон «До посту», а для любителів борщику – пампушка з часником «До посту». Є і чим поласуватися до чаю та кави – булка «Сільська» з родзинками та рулет яблучний «До посту» зі шматочками яблук.

Чудовим різноманіттям до вашого пісного столу стануть маленькі булочки з різноманітними мачинками – з капустою, з яблуками та з повидлом.

У будь який час житньо-пшеничний хліб «Деснянський» завжди на столі, він також підходить для тих, хто дотримується Великого посту. Тож скористуйтесь нашими порадами і доповніть свій пісний раціон смачною продукцією ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат».

Читати 961 разів