П'ятниця, 29 квітня 2016 16:16

Великодній асортимент від Чернігівського хлібокомбінату

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Щорічно в тисячах храмів по всьому світу лунає дзвін, сповіщаючи про те, що настала Пасха (Великдень). ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат» також підготувався до цього світлого свята. Святковий асортимент різноманітний: великодні вироби на будь-який смак та в різних цінових категоріях.

У цьому році хлібокомбінат пропонує паски, які чернігівцям знайомі вже не перший рік. Вони виготовляються за класичною рецептурою: паска «Святкова» вагою 0,8 і 0,65 кг та паска «Домашня» вагою 0,3 кг.

Паска «Домашня» та «Сяткова» має високий вміст цукру, жиру та ваніліну та містить родзинки.

Для любителів чогось новенького спеціалісти лабораторії Чернігівського хлібокомбінату підготували паску «Елітну».

Паска «Елітна» — унікальна пропозиція , адже серед інгредієнтів не лише родзинки, а й курага та свіжий лимон, що надає виробу незвичайного смаку.

Паска «Великодня казка» орієнтована на дитячу аудиторію та містить значну кількість кисломолочного сиру, який не тільки корисний, а ще й надає виробу особливої ніжності та неповторного смаку.

Окрім цього, паски «Дитяча» та «Елітна» оздоблені прикрасами з мастики та запаковані в пакет із яскравою стрічкою, що робить їх не лише привабливими, а ще й дозволяє подовжити строк зберігання.

ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат» вітає чернігівців з Великоднем і бажає всім гарних свят. Переконані, що продукція чернігівського виробника стане окрасою свята і додасть усім гарного настрою.

Читати 1096 разів