П'ятниця, 27 травня 2016 15:23

Виступ Вітовчан у Києві

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

19 травня за сприяння управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради (начальник Лілія Заворотня), дирекції Миколаївського міського Палацу культури «Корабельний» (директор Олексій Чебан), за фінансової підтримки адміністрації Корабельного району (голова Олександр Цуканов), директора ТОВ «Гаджиєв» Гаджиєва Фазиль Султангамид огли, директора ТОВ «Лакомка» Олени Бут і керівника компанії будівельно-монтажного кооперативу «Факел» Василя Шевчука, а також за матеріальної підтримки директора Миколаївського хлібозаводу №1 Альони Ракової народний вокальний ансамбль «Вітовчани» (керівник Василь Стефанюк) Миколаївського міського палацу культури «Корабельний» взяв участь у зйомках програми для всіх поколінь «Фольк-music» на Першому національному каналі в м. Києві.


Виступити на національному телебаченні – прагнення кожного учасника ансамблю, який добре знаний миколаївцями. Пісні, які виконав вокальний колектив, окрім того, що прозвучали мелодійно і професійно, були ще й яскравими та емоційними.

Конкурсна пісня «Козак від’їджає» (солісти Тетяна Волкова, Міронов Олександр, Шевчук Наталія) за правилами передачі «Фольк-music» буде переспівана українською естрадною співачкою, заслуженою артисткою України Інеш.

Знімальна група та ведуча програми, народна артистка України Оксана Пекун, подякували виконавцям і керівнику колективу за чудово виконані пісні, творчу співпрацю:

- Дуже добре, що ви приїхали на телепередачу із дітьми, які так проникливо та з задоволенням слідкували за виступами колективів із багатьох куточків України, – відмітила пані Оксана. – Наступного разу ми з великим нетерпінням чекаємо вас знову у більш розширеному складі підростаючого молодого покоління.

У свою чергу наші співаки на знак подяки зробили приємні подарунки організаторам програми: Шевчук Сашко та Челіпалова Єлизавета, підростаюче покоління ансамблю, вручили на білім рушникові запашний український коровай, виготовлений Миколаївським хлібозаводом №1, а учасники вокального ансамблю Тетяна Волкова, Марія Бондар, Людмила Чайка, Тамара Зановська – чудові вироби декоративно-ужиткового мистецтва, виготовлені власноруч.

Така творча поїздка стала для колективу ще одним поштовхом для подальшого розвитку та нових звершень, а також залишила для усіх багато позитивних емоцій.

Максим КОРОВАЙ, заступник директора з культурно-масової діяльності ММПК «Корабельний»

Читати 1208 разів

Галерея зображень