Четвер, 16 червня 2016 23:31

Хліб «Миколаївський» від «Черкасихліб ЛТД» − поза конкуренцією!!!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Цей хлібопекарський виріб близько року на ринку. За невеликий проміжок часу він отримав визнання серед покупців. Це пов’язано з тим, що хліб «Миколаївський» виготовлений не зовсім за стандартною рецептурою, на відміну від іншої продукції.

Особливістю «Миколаївського» є ядра соняшника, які входять до складу виробу. У них містяться харчові волокна, які необхідні для нормальної роботи кишківника. Насичені жирні кислоти, що є в ядрах, допомагають зниженню холестерину. Також цей продукт може стати замінником вітамінних комплексів. Насіння багате на: вітамін А, який корисний для зору, а також молодості шкіри; вітамін Е, який перешкоджає старінню шкіри і нормалізує роботу серцевого м'яза; вітаміни групи В − вони допомагають нам боротися з висипами на обличчі і лупою, позбавляють нас безсоння і депресії; вітамін D − той, що відповідає за засвоєння кальцію.

Варто згадати, що хліб «Миколаївський» є бездріжджовим продуктом. Як відомо, такий вид випічки краще засвоюється і полегшує процес травлення. За великої кількості дріжджів у звичайному тісті, кількість бактерій у кишечнику може значно змінюватися. Наш продукт − це «бомба» для прихильників здорового харчування!

Якщо Ви досі не спробували хліб «Миколаївський» − поспішайте до торгівельної мережі магазинів міста вже сьогодні! Цей хлібопекарський виріб стане для Вас джерелом енергії та користі завдяки комплексу природних вітамінів. Ви будете насолоджуватися смаком кожного шматочка!

Смачного!

Читати 1109 разів