Середа, 22 червня 2016 23:14

ТОВ «Черкасихліб ЛТД» на всеукраїнській арені!

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

8-11 червня 2016 року відбулася XXVIII Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016», яка є наймасштабнішою у Східній Європи та найголовнішим загальнодержавним виставковим заходом в АПК України.


Щороку у виставці беруть участь понад 1000 компаній та організацій з різних куточків світу. У програмі передбачалися тематичні заходи та спеціалізовані виставки.

У блоці харчова та переробна промисловість була представлена і продукція підприємства ТОВ «Черкасихліб ЛТД», як представника виробників Черкаської області. Участь у виставці вже є традиційною для спеціалістів підприємства. Кожного року ТОВ «Черкасихліб ЛТД» представляє найкращий асортимент своєї продукції. Цього року працівники підприємства представили на загал новинки 2015-2016 років і проводили їх дегустацію, тому усі бажаючі мали змогу оцінити смакові якості і зовнішній вигляд виробів.

Під час участі у виставці, представники ТОВ «Черкасихліб ЛТД» обмінювалися досвідом роботи зі спеціалістами з інших галузей, дізнавалися багато нової та корисної інформації. Отримання знань є дуже важливим для вдосконалення якості продукції, яку виробляє для своїх споживачів черкаське підприємство.

Агропромислова виставка «АГРО-2016» об’єднує як українські, так і зарубіжні підприємства, організації та фірми. Проведення такого заходу дає можливість розвиватися, ставати конкурентоспроможними на ринку виробництва та послуг, залучати нових партнерів, співпраця з якими дає змогу ставити ще успішнішими та розширювати межі діяльності.

З огляду на масштаби та всі переваги участі у виставці «АГРО-2016», «Черкасихліб ЛТД» не могло знехтувати можливістю представити себе на міжнародній арені підприємств з різних галузей промисловості, прорекламувати свою продукцію та залучитися підтримкою партнерів. Саме задля споживачів, «Черкасихліб ЛТД» прагне популяризувати свою продукцію, її якість та ставати ще кращими!

Читати 963 разів

Галерея зображень