Вівторок, 21 червня 2016 23:18

Результати конкурсу «Моя школа найкраща, тому що…» у м.Черкаси

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

16 червня 2016 року о 16:00 год. в Палаці дитячої і юнацької творчості відбувся захід міського масштабу – «Перші перемоги». Проведення даного заходу кожного року лягає на плечі спеціалістів Департаменту освіти і гуманітарної політики Черкаської міської ради. На ньому були відзначені грамотами та подяками учні загальноосвітніх навчальних закладів міста, які стали у 2015/2016 навчальному році переможцями Міжнародних та Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів і турнірів та педагогів і науково-педагогічних працівників, які підготували цих переможців.

 

Не обійшлося на заході і без привітання переможців конкурсу «Моя школа найкраща, тому що…» , що проводився у м.Черкаси за ініціативи ТОВ «Черкасихліб ЛТД». За умовами конкурсу, школярі повинні були написати твір про рідну школу, використовуючи всі свої творчі та креативні здібності і таланти. Для обрання переможця була створена комісія з педагогів загальноосвітніх шкіл, спеціалістів Департаменту освіти та Черкаського хлібокомбінату. Було обрано 4 учасники, роботи яких вирізнялись з поміж решти:

В категорії 5-8 класи:
1 місце- Литвинов Олександр 7-б клас Черкаської гімназії 9;
2 місце- Сало Ірина 8-А клас Черкаського колегіуму "Берегиня"

В категорії 9-11 класи:
1 місце - Толстюк Діана 9-А клас Черкаського колегіуму "Берегиня"
2 місце - Лихолай Катерина 9-В клас Черкаської загальноосвітньої школи-інтернату

На урочистій сцені переможців привітала Начальник відділу маркетингу ТОВ «Черкасихліб ЛТД» Ярмоленко Марина Олександрівна та вручила планшети і мобільні телефони.

Читати 935 разів