Понеділок, 11 липня 2016 23:33

«Чернігівський хлібокомбінат» уже 50 років забезпечує всю Чернігівську область кондитерськими виробами

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Жодне свято не обходиться без торта — красивого, смачного та солодкого. Торт — це символ свята, радості та хорошого настрою.

 

Чернігівський хлібокомбінат уже 50 років забезпечує наше місто та всю Чернігівську область кондитерськими виробами. Торти ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат» виробляються виключно з натуральних продуктів. Це є одним із чинників гарантії якості, а якщо до цього додати смакові властивості всіх складових, зрозуміло, чому торти виробника користуються попитом серед населення. Більшість кондитерських виробів виготовляється за класичною рецептурою. Використовуються яйця, а не яєчний порошок, масло вершкове, а не рослинні жири. Споживачі розуміють, що штучні компоненти не додають смаку та якості, натомість шкодять здоров’ю, тому й надають перевагу перевіреній продукції чернігівських кондитерів.

Найбільшою популярністю користуються маленькі торти по 0,5 кг. Вони займають 67% від загальної кількості. Та це й не дивно, адже населення має низьку купівельну спроможність. Тому, аби задовольнити потреби кожного покупця, виробник пропонує широкий асортимент тортів у різному ціновому діапазоні. Це зручно для споживачів, а для виробника — можливість розширити асортимент. ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат» постачає продукцію до роздрібної торговельної мережі міста й області, а також забезпечує місцеву торгівельну мережу Седам та національні торговельні мережі: АТБ, Еко-маркет, Сільпо та Фудмережу.

Інколи необхідно замовити торт на весілля чи день народження, або зробити гарний солодкий подарунок дорогій людині. Для цього хлібокомбінат пропонує послугу індивідуального замовлення. Нині асортимент кондитерських виробів налічує 30 найменувань. Кондитери виготовляють бісквітні торти з кремом або суфле (торт «Празький», «Казка», «Маска» та ін.), повітряно-горіхові торти з масляним кремом («Київський», «Зачарування», «Деснянські зорі») та комбіновані («Вітка», «Для тебе», Усі вони виготовлені за оригінальною рецептурою та справді дуже смачні.

Асортимент постійно розширюється і змінюється слідом за смаками споживача, тому й задовольняє навіть найвибагливіших покупців.

Придбавши торти ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат», ви подаруєте свято собі та своїм рідним!

Читати 1348 разів