П'ятниця, 12 серпня 2016 21:26

Продукція до свят від "Формули смаку"

Автор
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Низка свят останнього літнього місяця починається Маковеєм або Медовим Спасом, а вже 19 серпня на слов’янські землі приходить Другий Спас – Яблучний, він же Великий.

З давніх часів вважалось, що саме 14 серпня пасічники починають збір меду. На свято Маковія освячували воду, мед та букет з квітів і головок маку. Букет називали “маковійчик”. Зберігали цілий рік. Вірили що мак захищає від усього лихого. В наш час освячують ще й різноманітну здобу з маком.

В сучасному суспільстві багато громадян дотримуються традицій освяти продукції до свят, а тому всі охочі можуть придбати смаколики з маком та яблуками в фірмових магазинах ТМ “Формула смаку” та роздрібній торгівельній мережі міста.

- Подобається солодке тісто і коли багато начинки, — каже черкащанка Оксана Руденко, 34 роки, — тому беремо тільки наші, Черкаські маковики. Діти їдять їх із задоволенням. Чоловік любить рулет із маком та повидлом і яблучний штрудель. Раніше на маковія робили шулики, ще в дитинстві пам’ятаю, бабуся товкла мак із цукром у ступці та пекла коржі. Їли ті коржі із маком та медом, а зараз нема часу готувати. Біля дому магазин, забіг у “Формулу” і все готово.

Раніше до Другого Спаса правовірні селяни не їли садовини, бо це вважалося гріхом. До церкви несли груші, яблука, мед і обжинкові вінки або жмут колосся жита й пшениці. Після церкви, родина, звичайно, врочисто сідала за стіл: їли яблука з медом, здобу з яблуками і запивали виноградним або яблуневим вином – «щоб садовина родила».

- Наше підприємство постійно вдосконалює технології виробництва, - говорить маркетолог ТОВ«Черкасихліб ЛТД» Марина Ярмоленко. - Займаємось пошуком нових рішень і впроваджуємо їх. Але ми не забуваємо про традиції. Окрім звичних рулетиків з маком, виготовляємо рулет із маково-фруктовою начинкою. Крученики макові, рулетики шкільні та штруделі макові й яблучні.

В цьому році до Спаса підприємство порадує покупців новинкою - пиріжками з яблуками. Виготовляються за традиційним рецептом, а головне - із якісної та натуральної сировини.

ТОВ «Черкасихліб ЛТД» піклується, щоб Вам було смачно!

Гаряча лінія ТОВ «Черкасихліб ЛТД»: (0472) 51-01-01

Читати 2129 разів