Вівторок, 16 серпня 2016 10:22

ТОВ «Миколаївський хлібзавод №1» надійний постачальник хліба та авторитетний роботодавець

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Днями в центрі зайнятості Інгульського (Ленінського) району відбулась зустріч з відвідувачами центру, бажаючими знайти нове місце роботи. Люди з зацікавленістю слухали доклад спеціаліста з відділу кадрів ТОВ «Миколаївського хлібозаводу №1», задавали питання , а далі всіх чекала дегустація продукції підприємства.

 

«Я давно споживаю продукцію першого хлібозаводу тому, що впевнена, що ця продукція від надійного виробника. Подала заяву до відділу кадрів, маю надію що буду працювати на вашому підприємстві» - поділилась Катерина, відвідувачка семінару.

Хочеться зазначити , що ТОВ «Миколаївський хлібзавод №1» вже 45 років постачає хліб в торгівельні мережі та супермаркети міста Миколаїв, та далеко за його межами. За ці роки підприємство зарекомендувало себе як надійний постачальник та заслужило авторитет відповідального роботодавця. Зараз на підприємстві працює 620 спеціалістів з 116 різних спеціальностей.

Хлібозавод дорожить своїми співробітниками. На підприємстві діють соціальні гарантії: офіційне оформлення згідно КЗПП (кодекс закону про працю), офіційна заробітна плата, премії, оплачувана відпустка, додаткова відпустка та оплачуваний лікарняний. Діє програма безкоштовного медичного страхування для всіх робітників.

На території заводу працює їдальня, частково вартість обіду компенсує підприємство. Кожен працівник має можливість прийняти душ – це дуже зручно, особливо коли працюєш цілодобово. Кожен день робітник отримає булку хліба за рахунок підприємства.

Хліб випікається цілодобово, тому час роботи на кожному напрямку різний: у хлібобулочному цеху працюють доба через троє, в експедиції дві ночі через дві, це зручно для жителів сільської місцевості. Працівники адміністрації мають п’ятиденний графік роботи.

Підприємство на постійній основі веде співпрацю з навчальними закладами. Так, наприклад, студенти Аграрного університету та технічного коледжу по спеціальності: біотехнології, виробництво хліба, проходять виробничу практику та приходять на екскурсії з метою профорієнтації.

ТОВ «Миколаївський хлібзавод №1» постійно розвивається та оновлюється. Підприємство купує нові автомобілі, обладнані усім необхіднім для доставки хліба. Працювати за кермом такого авто одне задоволення. Оскільки, хлібозавод розширює територію доставки продукції,тому завжди потрібні кваліфіковані спеціалісти. Зараз ми готові прийняти до дружнього колективу нових співробітників за спеціальністю:

  • • водії категорії В і С,
    • комплектувальник готової продукції ,
    • газоелектрозварник,
    • менеджер по роботі з клієнтами;
    • фінансовий аналітик.

Запрошуємо Вас стати частиною нашої великої дружньої команди!

З повагою, ТОВ «Миколаївський хлібозавод №1».

Читати 1280 разів