Неділя, 04 вересня 2016 20:44

Миколаївський хлібзавод №1 вітає переможців акції!

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

ТОВ «Миколаївський хлібзавод №1» вже давно радує своїх споживачів різними конкурсами та акціями. З 14 по 29 серпня 2016 року підприємство проводило акцію за умовами якої треба було купити продукцію хлібозаводу, а саме "Рулетик з маком" 100г, "Рулетик с повидлом" 300г та заглянути під етикетку. Споживач, який знайшов під етикеткою золоту монетку мiг обміняти її на подарунок від хлібозаводу.

Акція завершена і ми пiдвели підсумки. У нас 32 переможці. Дев’ять з яких отримали білети до Миколаївського зоопарку, п”ять - білети до кінотеатру «Мультиплекс», а іншi - пакети з продукцією хлібозаводу.

МИКОЛАЇВСЬКОМУ ХЛІБОЗАВОДУ завжди приємно дарувати подарунки! Тому вже в вересні жителі міста Миколаєва зможуть купити продукцію з однойменною назвою: «Хліб Миколаївський» та «Витушка Миколаївська» в супермаркетах міста зі знижкою.

Шановні споживачі! Залишайтеся з нами, слідкуйте за анонсами акції в соціальних мережах ВКонтакті vk.com/mxhleb та на Фейсбук www.facebook.com/groups/mxhleb, приймайте участь у конкурсах та ВИГРАВАЙТЕ! Ми працюємо для Вас!

Читати 1074 разів

Галерея зображень