Понеділок, 17 жовтня 2016 22:08

Робітники ТОВ «Миколаївський хлібзавод №1» по-справжньому весело відсвяткували День харчовика

Автор
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Хліб – найсвятіший продукт на кожному столі, а пекарі – люди особливої професії. Недарма про них завжди говорили: «Хвала рукам, що пахнуть хлібом!» А наші предки вважали, що коли печуть хліб, то не можна сваритись і навіть говорити голосно. Хліб печуть тільки люди, добрі і світлі душею.

 

Саме такі люди зібралися напередодні свого професійного свята – Дня працівника харчової промисловості на підприємстві ТОВ «Миколаївський хлібзавод №1». В залі на почесних місцях сиділи ветерани праці заводу, була присутня молодь, яка гідно продовжує справу старшого покоління, працівники заводу, передовики виробництва, запрошені гості.

Треба відзначити, що цього року святковий концерт для робітників хлібозаводу підготувала і провела творча молодь Миколаївського національного аграрного університету. Вже багато років університет плідно співпрацює з Миколаївським хлібозаводом №1 у рамках договору про співпрацю.

На початку концерту колектив підприємства привітала директор- Ракова Альона Анатоліївна.
- Наше підприємство – одне із провідних і потужних в Миколаївській області і в Україні. Перший хлібозавод не тільки знають, але і люблять його продукцію, купують наш хліб, і ми чуємо в нашу адресу багато вдячних слів. Хочу щиро подякувати нашим людям, за те, що вони вміють випікати такий чудовий хліб. Він гарантовано якісний, тому що сировина, яка вкладається в цей хліб, натуральна. Дякуючи цьому, мешканці Миколаївщини і обирають хліб нашого підприємства.

Хлібозавод №1 – це одна велика родина, яка налічує більш 600 чоловік, які пліч о пліч працюють, щоб у кожного був на столі свіжий та корисний для здоров’я хліб.

Можна дуже довго говорити про досягнення заводу, але ми не зупиняємося на досягнутому. Попереду багато планів і наш колектив їх обов’язково втілить у життя.

Хочеться побажати всім нам миру, душевного спокою, кохання, здоров’я. Ми впевнені, що та любов, та частинка нашої душі, яка вкладається в наш хліб, відгукнеться словами подяки наших споживачів.

На сьогоднішній день підприємство ТОВ «Миколаївський хлібозавод №1» - лідер у забезпеченні населення смачним та корисним хлібом і хлібобулочними виробами. Працівники заводу постійно удосконалюють свою продукцію та розширюють асортимент новинками. В цьому році підприємство впровадило у виробництво : “Хліб Запашний”, “Хліб Дачний”, “Плетінку з корицею”, “Кільце лакомка, “Підківку молочну”, “Плетінку з яблуком” та “Пиріжок з вишнею”.

Але для кожного підприємства найголовніше - це його співробітники та клієнти. І користуючись нагодою, хочеться подякувати всім заводчанам та клієнтам хлібозаводу за те, що всі разом, ми складаємо такий великий і дружній колектив однодумців, який робить велику справу, забезпечуючи споживачів важливим продуктом – хлібом! Від усього серця бажаємо Вам натхненної праці, великих досягнень, миру, злагоди, здоров’я і благополуччя. З Днем працівника харчової промисловості!

Читати 1762 разів