Logo
Версія для друку
Понеділок, 31 жовтня 2016 22:04

Піклуйтесь про власне здоров’я разом із ТОВ «Черкасихліб ЛТД»

Автор
Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Професіонали ТОВ «Черкасихліб ЛТД» невпинно працюють для створення нових видів продукції, які будуть задовольняти потреби найвибагливіших споживачів.

 

Опираючись на дослідження спеціалістів в області харчової промисловості працівники підприємства створили новинку Хліб «ЦІЛЬНОЗЕРНОВИЙ БЕЗДРІЖДЖОВИЙ» 0,3 кг нар. упак.

Доведена користь бездріджового хліба в тому, що він краще засвоюється і полегшує процес травлення. При великій кількості дріжджів в звичайному тісті і склад, і кількість бактерій в кишечнику може сильно змінюватися, що призводить до різних розладів травлення. При вживанні бездріжджової випічки таких наслідків не виникає.

Ще одним фактором, що говорить про користь такого хліба, вважається значна кількість ферментів, мікроелементів, що входять в рецептуру його приготування. Саме бездріжджовий хліб є дієтичним продуктом, термін зберігання якого перевищує термін зберігання продукції, приготовленої з пшеничного борошна. А особлива користь хліба проявляється в період підвищеної потреби організму людини у вітамінах, інших корисних речовинах в осінньо-зимовий період.

Шукайте новинку у торгівельній мережі міста! ТОВ «Черкасихліб ЛТД» піклується, щоб Вам було смачно!

Читати 1682 разів
Прес-служба "Черкасихліб"
© 2002-2016 Формула Смаку (ТМ)