Logo
Версія для друку
Вівторок, 08 листопада 2016 20:31

Новинка осені від ТОВ «Черкасихліб ЛТД»

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Цієї осені технологи ТОВ «Черкасихліб» ЛТД працювали, щоб порадувати своїх споживачів, створивши нові смаколики – «Ватрушку з сиром» 0,1кг та «Плетінку з сиром та родзинками» 0,2 кг.

Хто ж не любить м’якесеньке тісто, що так і тане в роті. А якщо ви завітаєте до фірмового магазину «Формула смаку» або торгівельної мережі міста, то зможете переконатися в чудовому смаку плетінки та ватрушки.

Ми печемо для вас не лише смачну й корисну продукцію, а насамперед – з додаванням домашньої атмосфери. А пам’ятаєте бабусині ватрушки? Саме смак таких ватрушок із сиром від ТОВ «Черкасихліб» ЛТД перенесе вас у дитинство, коли домашня випічка зроблена з любов’ю не могла зрівнятися ні з чим.

Ватрушки спечені з додаванням кисломолочного сиру, а плетінки ще й родзинок. Ці інгредієнти є корисними для усіх, оскільки сир містить кальцій, фосфор, магній, калій, вітаміни групи В, А та інші. Тоді як родзинки не менш корисний інгредієнт, який складається з вітамінів групи А, С, Е, Н, В та багатьох мікроелементів. Така корисна випічка підтримуватиме бадьорість та ваше гарне самопочуття протягом дня, може стати перекусом у школі для дітей, а також для дорослих під час обідньої перерви.

Налийте в чашку молока або чаю, та насолодіться гармонією смаку наших новинок, домашнього тепла та спогадів.

ТОВ «Черкасихліб» ЛТД не стоїть на місці та безперервно генерує ідеї для створення ще смачніших та корисніших виробів для своїх споживачів. ТОВ «Черкасихліб» ЛТД піклується, щоб вам було смачно!

Читати 1464 разів
Прес-служба "Черкасихліб"
© 2002-2016 Формула Смаку (ТМ)