Вівторок, 22 листопада 2016 11:20

Рогалики «Студент» від ТОВ «Черкасихліб ЛТД»

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Рогалики «Студент» полюбилися вже багатьом та користуються популярністю серед наших споживачів. Цей товар запитуваний через свою простоту і водночас унікальність. Ми підкажемо вам, що можна зробити, на перший погляд, зі звичайним рогаликом.

Цю випічку можна споживати і під час повноцінного обіду чи вечері, а можна зробити ситний перекус. Розріжте рогалик, покладіть до тостера, щоб утворилась хрумка скоринка. Намажте золотисті половинки гірчицею, розкладіть тонко нарізану шинку, додайте листя салату, кільця огірка або помідора та пластинки твердого сиру. Такий снек буде не лише ситним, а й корисним, що особливо важливо для дітей.

Та з рогалика можна зробити не лише перекус, а й страву від шеф-повара. Записуйте! Наріжте рогалик шматочками, кожен змажте маслом, додайте філе червоної риби, тонко нарізаний помідор, маслини та прикрасьте зеленню. Швидко, просто особливо, коли неочікувано завітали гості,і хочеться пригостити їх чимось особливим.

Чекаємо на вас у торгівельний мережі міста та фірмових магазинах «Формула смаку» за рогаликами «Студент», які послугують як перекусом, так і основою для створення дуже смачних страв до столу.

ТОВ «Черкасихліб ЛТД» піклується, щоб Вам було смачно!

Читати 1821 разів