Понеділок, 06 березня 2017 20:33

Хліб до Великого посту від ТОВ «Миколаївський хлібозавод №1»

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

В час Великого посту багато українців додержуються обмежень щодо їжі, тримають піст. Тому ми вирішили розповісти, які саме хлібні вироби в асортименті ТОВ «Миколаївський хлібозав №1» відповідають всім вимогам пісних страв. Таких хлібних продуктів в асортименті підприємства шістнадцять. При цьому за смаковими і якісними показниками дані вироби нічим не поступають не пісним хлібобулочним виробам.

 

Під час посту миколаївські споживачі сміливо можуть купувати пісний хліб без вмісту тваринних жирів такий як: «Батон звичайний», «Батон з висівками», в рецептурі цих продуктів використовується тільки соняшникова олія, а в «Хліб гірчичний» додається гірчична олія, яка є ще надзвичайно корисною. Ті споживачі, які додержуються суворого посту не вживаючи тваринних та рослинних жирів зможуть придбати традіційні пшеничні вироби : хліб «Корбутівський», «Орільський», «Горожанін». Ті ж хто більш полюбляє житній хліб, за ситість та особливий житній аромат, може додавати у свій раціон: хліб «Губернаторський», «Десертний», «Стаханівський», «Дачний». А якщо забажається чогось смачненького, то це хліб «Елітний» та «Карельський» з родзинками, «Миколаївський» з насінням соняшника або «Воскресенський» з витонченим смаком білоруського хліба.

Миколаївський хлібозавод №1 постійно розширює свій асортимент і радує своїх споживачів новинками. Нещодавно в асортименті підприємства з’явилися два нових вироби: «Хліб Козацький», який виготовлений на заквасці, та «Хліб Родинний», до складу якого входить заквашена зброджена заварка, яка додає хлібу насичений, особливий смак та аромат. Обидва вироби є пісними, вони сподобаються прихильникам житнього хліба.

Дивлячись у перед підприємтсво активно готується до Пасхальних свят. Цього року в асортименті з’являться дві пасхальні новинки. «Пасха Дитяча», вагою 250г - солодка з родзинками, капсула, у якій випікається пасха, буде прикрашена героями улюблених мультфільмів, а верхівка яскравою вбрана посипкою. У кожній дитячій пасочці буде магніт з героями «Хлібної родини», та вітаннями зі святом. А дорослі споживачі в магазинах міста зможуть придбати ексклюзив - «Пасху Царську» вагою 600г. Вона особлива тим, що у складі багато волоських горіхів, родзинок та кураги. Пасха буде прикрашена яскравими візерунками та упакована у спеціальну пасхальну коробку. З таким святковим подаруночком доречно буде завітати до родичів та друзів.

Споживайте продукцію ТОВ «Миколаївський хлібозавод №1» і будьте здорові!

Читати 1790 разів