Logo
Версія для друку
П'ятниця, 07 квітня 2017 20:55

Весняний настрій свята створять пасхальні вироби Миколаївського хлібозаводу №1

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Згідно добрих традицій Пасхального тижня кожна господиня буде стровювати свій великодній кошик зі смаколиками. Центральний продукт корзинки – паска – куліч, гарний та обов’язково смачний. Тому ми, щоб допомогти нашим берегиням думати про свято, а не поратися протягом декількох годин на кухні, вже зараз потурбувались про символ пасхального свята.

 

Цьогоріч, за багатьма побажанням, ми печемо вже традиційну «ЗДОБУ ПАСХАЛЬНУ», вагою 250 та 350г та «ПАСКУ ВЕСНЯНУ» вагою 500г, солодка з родзинками, вона вже давно полюбилась миколаївцям. Але напередодні свята підприємство приготувалось смачно здивувати покупців авторською новинкою – «ПАСКА ПАНСЬКА» вагою 450г. «ПАНСЬКА ПАСКА» прикрашена з усією витонченістю і щедрістю, а ще в рецептурі безліч смаколиків: згущене молоко, курага, волоські горіхи та родзинки. Наша авторська новинка зручно упакована в стильну яскраву коробку та передає весняний настрій Свята.

Для діточок спеціалісти підприємства розробили ще одну новинку -«ПАСКУ ДИТЯЧУ» вагою 250г. « ДИТЯЧА ПАСКА» солодка, тому що зроблена з використанням згущеного молока, надзвичайно ароматна, тому що з ваніліном, та оздоблена родзинками. Капсула, у якій випікається паска, прикращена малюнками героєв улюблених мультфільмів, пасочка щедро прикрашена різнокольоровою посипкою. У кожній упаковці подаруночок - магніт з героями «Хлібної родини», та вітаннями з Пасхальним святом.

Вся Великодня здоба від Миколаївського хлібозаводу №1 випікається за традиційною українською рецептурою і тільки з найкращої сировини, щоб зберегти чудовий смак та 100%-у натуральність виробів.

За традицією перед початком роботи виробництво буде освячено. Отримання благословіння на виробництво великодньої здоби – дуже добра традиція Миколаївського хлібозаводу №1. Вона показує ,що вся продукція створюється на цьому підприємстві на благо людям. Адже вже в той час ,коли майстер замішує тісто, пече паску та святково її оздоблює, він вкладає в паску частинку своєї душі. Це – його праця, його подяка Господу Богу. Навіть в цьому проявляються віра, його радість з приводу головного свята, яке наближається.

Здобну паску напередодні свята можна буде придбати в магазинах та супермаркетах міста та області. А також заказати оптову (від двадцяти одиниць) доставку пасхальних виробів. Крім насолоди від смаку, майстри гарантують корисність і безпеку всієї випущеної продукції . До святкового столу і в звичайні дні купуйте продукцію Миколаївського хлібозаводу №1.

Читати 2424 разів
Прес-служба "Миколаївського х/з 1"

Галерея зображень

© 2002-2016 Формула Смаку (ТМ)