Logo
Версія для друку
Понеділок, 10 квітня 2017 20:56

Напередодні Великодня, а саме 10 квітня Миколаївський хлібозавод №1 отримав благословення на виробництво святкових пасок

Автор
Оцініть матеріал!
(3 голосів)

Митрополит Миколаївський і Очаківський Пітирим освятив виробниче приміщення де будуть випікатися пасхальні кулічі: «Отримання благословення на виробництво великодньої здоби - дуже добра традиція хлібозаводу №1. Вона показує, що вся продукція створюється на цьому підприємстві на благо людям. Адже вже в той час, коли майстер замішує тісто, пече паску та святково її оздоблює, він вкладає в паску частинку своєї душі. Це – його праця, його подяка Господу Богу. Навіть в цьому проявляються його віра, його радість з приводу головного християнського свята, яке наближається».

 

Альона Ракова, директор компанії, зазначила, що освячення виробництва напередодні Свята дуже важливе для всього колективу "Миколаївського хлібозаводу №1": «Ми розуміємо, що процес приготування великодніх пасок – це особливе духовне таїнство. Ми по-особливому ставимось до випічки нашої святкової здоби та прагнемо донести ту віру та тепло, яку вкладаємо в нашу продукцію. По-перше, готуємо її тільки з високоякісної сировини. По-друге, не використовуємо штучні добавки, підсилювачі смаку, консерванти й ароматизатори – тільки натуральні продукти. А найголовніше – це те, що традиційні великодні вироби наші майстри печуть зі світлим і добрим настроєм, щоб паски від Першого хлібозаводу вийшли особливо смачними і пишними».

«Особлива гордість пекарів – наша новинка – « ПАСКА ПАНСЬКА», – розповідає начальник лабораторії Валентина Церковна – це справжній святковий рецепт, завдяки якому « ПАСКА ПАНСЬКА» має багатий смак. Ми додали до неї безліч смакоти: родзинки, курага, волоські горіхи, багато згущеного молока, та ароматний ванілін. Наша авторська новинка зручно упакована в стильну яскраву коробку та передає світлий весняний настрій свята. Це чудовий великодній подарунок для близьких та рідних людей."

Для діточок спеціалісти підприємства розробили ще одну новинку -«ПАСКА ДИТЯЧА» вагою 250г. « ДИТЯЧА ПАСКА» солодка, тому що зроблена з використанням згущеного молока, надзвичайно ароматна, та оздоблена родзинками. Капсула, у якій випікається паска, прикращена малюнками героєв улюблених мультфільмів, пасочка щедро прикрашена різнокольоровою посипкою. У кожній упаковці подаруночок - магніт з героями «Хлібної родини», та вітаннями зі святом.

Також в святковому асортименті «Миколаївського хлібозаводу №1» традиційна великодня здоба різної ваги – 250г, 350г та 500г. Паски надходять в продаж у паперових формах яскраво прикрашені посипкою, та у пакетах, що дозволяє довше зберігати свіжість продукту.

Надсмачні святкові вироби та новинку « ПАСКУ ДИТЯЧУ» миколаївці зможуть купити вже сьогодні в усіх магазинах міста.

Читати 2231 разів
Прес-служба "Миколаївського х/з 1"
© 2002-2016 Формула Смаку (ТМ)