Формула Смакупро торгову марку

formula-smaku-01m

Торгова марка "Формула Смаку"

ТМ "Формула Смаку" - офіційно зареєстрований товарний знак, який об'єднує виробників хлібобулочних та кондитерських виробів Дніпропетровської, Миколаївської, Черкаської та Чернігівської областей.  

formula-smaku-02m

Асортимент підприємств

Щомісяця наші підприємства, а це майже 10 тис. робочих місць, виготовляють близько 10 тис. тон хлібобулочних виробів. Загальний асортимент підприємств ТМ "Формула Смаку" складає більше 300 видів хлібобулочних та 400 - кондитерських виробів. 

formula-smaku-04m

Програма модернізації

Комплексна програма модернізації виробництва всіх підприємств розроблена і передбачає впровадження сучасного, високотехнологічного обладнання світових виробників. Наші фахівці відслідковують тенденції ринку і гнучко адаптують стратегічну програму модернізації.

Мережа магазинів Формула Смаку

Мережа магазинів "Формула Смаку"

Торгова марка "Формула Смаку" - це мережа з близька 100 фірмових магазинів, павільйонів та кіосків в Кіровоградській, Черкаській, Полтавській та Миколаївській областях, яка забезпечує реалізацію молочної та хлібобулочної продукції наших підприємств.

 


Громадська діяльність

Громадська діяльність

Торгова марка «Формула Смаку» приділяє увагу громадській діяльності та є офіційним спонсором Федерації боротьби дзюдо та самбо Кіровоградської області. Регулярно надає фінансову та організаційну допомогу Кіровоградському пейнтбольного клубу "Степові орли", спонсорську - Кіровоградському клубу скелелазіння. Переможці та учасники чемпіонатів завжди отримують призи від ТМ "Формула Смаку" та ТМ "Волошкове поле". Крім того торгова марка підтримує діяльність сайту Федерації боротьби дзюдо та самбо Кіровоградської області. Торговая марка "Формула Смаку" регулярно організовує різноманітні соціальні заходи для школярів: конкурси та розіграші призів, екскурсії на підприємства.


Контакти

Форма зворотнього зв`язку

Шановні відвідувачі!

Маєте до нас запитання щодо нашої продукції чи щодо роботи наших підприємств? Надішліть Ваше звернення!
Ми з радістю надамо Вам відповідь!