П'ятниця, 14 серпня 2015 09:19

"Формула смаку" до Маковія випікає п'ять видів солодкої здоби з маком

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

— На Маковія завжди ­беремо макові пироги у хлібному ­магазині "Формула смаку". ­Чоловік пироги дуже любить, — говорить Аліна Коваленко, 32 роки, із Черкас.

Я на роботі, то стільки смаколиків приготувати не встигну. А магазин поряд, усе свіже, — додає. — Як родичі приїдуть, по рулету з маком на гостинця даємо.

14 серпня в Україні відзначають Маковія. У церквах святять воду, квіти і мак. За народною тради­цією, цього дня на столі має бути випічка з маком.

— До свята Маковія наше підприємство ТОВ "Черкасихліб ЛТД", що представляє торгова марка "Формула смаку", пропонує рулетики з маком, рулети маково-фруктові, крученики та штруделі з маком, — розповідає маркетолог Марина Кириченко. — Гордість нашого підприємства — пироги "Мрія" з маком. Щороку колектив ставить рекорди у випіканні святкової продукції. 2014-го випекли майже 7 тонн макових виробів. Цього року готуємось перевершити себе. Наше підприємство постійно допомагає бійцям у зоні АТО, і 14 серпня захисники нашого спокою також поласують смачними маковиками ТМ "Формула смаку".

Продукцію черкаського підприємства отримають до свята не лише черкащани і жителі області, а й кияни та мешканці регіону.

— Хто хоч раз пробував наші маківники, залишається вірним нашій випічці. Купують смаколики родинами до свята, — говорить Кириченко. — Цього року начинку до маковиків використовуємо закордонну. Пройшла тестування, відповідає всім європейським нормам якості.

Придбати продукцію підприємства можна у фірмовій торговельній мережі "Формула смаку" та в усіх магазинах міста Черкаси.

Гаряча лінія ТОВ "Черкасихліб ЛТД" 0(472) 51 01 01

Джерело - Газета по-українськи, Автор: Аліна АРХИПЕНКО

Читати 998 разів
Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Украина онлайн