Вівторок, 20 жовтня 2015 11:12

Намалюй малюнок - виграй подарунок

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Під таким лозунгом у Ніжині проходив конкурс дитячих робіт на тему «Перше вересня дітей «Хлібної родини». За умовами конкурсу – його організували ТОВ «Ніжинський Хліб» і торгова марка «Формула Смаку» – потрібно було створити малюнок з персонажами « Хлібної родини» дідуся Хліб Хлібича, бабусі Пампушки, тата Батона, мами-Булки, дочки Плюшечки та сина Рогалика. Тоді додати до малюнку три етикетки хлібобулочної продукції підприємства й надіслати на завод.

Кожна дитяча робота обмінювалася на гарантований приз – фірмову лінійку та розклад уроків.

Головною метою соціальної ініціативи малюнків полягала в наступному – надати дітям 1-5 класів використати свій вільний час з користю, тим самим підвищити їх культурний рівень.

З 17 вересня по 8 жовтня на завод надійшло біля 300 дитячих робіт. Кожна радувала своєю ідейністю, фантазією та різнобарвністю. І кожна заслуговувала на окрему увагу, симпатію та похвалу. Відібрати 35 найкращих малюнків серед такої великої кількості було нелегко. Тому роботи виклали на офіційному сайті заводу в соціальній мережі, де кожен відвідувач міг проголосувати за малюнок, який найбільше йому сподобався.

За підсумками голосувань перемогу здобув учень 1-го класу загальноосвітньої школи №8 Ілля Багмет дитина з багатодітної сім’ї. Директор товариства Ярослав Дмітрєнко вручив хлопчику головний приз – планшет марки «Samsung». Крім того, на маленького художника та його родину чекала екскурсія заводом, а ще фотосесія з продукцією ніжинського підприємства.

Від щирого серця ми вітаємо нашого переможця, бажаємо творчого натхнення, успіхів у навчанні та подальших блискавичних перемог.

Адміністрація заводу вдячна всім учасникам конкурсу, котрі надіслали свої малюнки та споживають їхню продукцію – завжди смачну, якісну та корисну.

Джерело - Олександр Василенко, газета «Ніжинський вісник»

Читати 1679 разів