Понеділок, 04 січня 2016 19:42

На ТОВ «Миколаївський хлібозавод №1» є два пріоритети: висока якість продукції та турбота про своїх співробітників

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Рік 2015-й, що завершується, для Миколаївського хлібозаводу №1 був особливим. Він пройшов під знаком славного ювілею – 45 років з дня заснування підприємства, який відзначали у день професійного свята працівників харчової промисловості 17 жовтня. У велику залу Миколаївського художнього академічного російського драматичного театру запросили ветеранів підприємства, працівників заводу, ділових партнерів, керівників міста. На сцені згадували історію, нагороджували кращих з кращих, говорили про плани на майбутнє.

Миколаївський хлібозавод №1 сьогодні – це сучасне підприємство, одне з найбільших на півдні України, яке входить до групи компаній «Формула смаку». На дев'яти виробничих лініях щодоби виготовляється 60 видів хліба та хлібобулочних виробів.

Процеси виробництва на заводі автоматизовані, втім, дружний та злагоджений колектив підприємства складає 600 чоловік. І кожен з них дбає про бездоганну якість продукції та відмінну репутацію заводу.

Директор заводу Альона Анатоліївна Ракова вважає, що «головне на підприємстві – це люди» і робить все для того, щоб її підлеглі відчували повну захищеність. Можна сказати, що на ТОВ «Миколаївський хлібозавод №1» є два пріоритети: висока якість продукції та турбота про своїх співробітників. Задля їх більш комфортної праці у цьому році був відремонтований офісний будинок, підсобні приміщення, полагоджений дах над виробничим цехом, а у зоні відпочинку встановлені нові лавки та обладнано фонтан. Усі робітники хлібозаводу мають медичну страховку, яку оплачує підприємство. У разі необхідності поправити здоров'я страховий поліс покриє витрати на лікування.

На заводі дбають не тільки про прекрасне самопочуття своїх працівників, але й про здорове харчування споживачів продукції.

Хлібозавод може похвалитися тим, що продукція випускається без хімічних домішок і є насправді натуральною, корисною для здоров'я та, зрозуміло, дуже смачною. Лише таке потужне підприємство здатне запропонувати споживачеві такий широкий асортимент продукції. Миколаївці добре знають і полюбляють традиційні сорти «Орильский», «Корбутівский», «Горожанин», «Губернаторский», «Звичайний» «Карельский», «Елітний». Користуються хорошим попитом нещодавно розроблені вироби: «Хліб Боярський» та «Хліб Воскресенський», а також здобні - «Рулет з маком», булочки «Таврійські» і «Чарівна».

Асортимент продукції постійно розширюється. Цього року на полицях магазинів з’явилися «Булка Дніпропетровська» і «Хліб Миколаївський», які вже знайшли своїх прихильників. А «Хліб Запашний» та «Плетінка з корицею та родзинками», які нещодавно з’явилися у виробництві, вже отримали позитивні відгуки покупців.
«Хліб Боярський» та «Хліб Миколаївський» у нинішньому році здобули золоті медалі на конкурсі «100 кращих товарів Миколаївської області». Його підсумки підбивалися у виставковому центрі «НАРИМ», де була організована виставка кращих товарів Миколаївщини і вручені заслужені нагороди.

Відмінну якість як популярних масових сортів хліба, так і вишуканих елітних, забезпечує акредитована лабораторія, мабуть, єдина подібна в області. Керує нею Валентина Миколаївна Церковна.

Ювілейний 2015 рік пройшов для хлібозаводу під знаком якості. У 2014 році підприємство отримало сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів по ДСТУ ISO 22000-2007 та вже рік працює за цією системою. На сьогодні вся продукція підприємства гарантовано відповідає стандартам якості та має висновки санітарно – епідеміологічної експертизи.

Досягненням року, що минає, на заводі називають і розширення власного автопарку: у ньому стало на десять нових машин більше. Це дає можливість швидко доставляти готову продукцію свіжою та запашною до місць реалізації у Миколаївській та Херсонській областях.

А ще завод відзначається особливим ставленням до найменших своїх споживачів – дітей. Для них на підприємстві проводяться екскурсії, з недавніх пір започатковано урок про хліб і, звичайно ж, захоплюючі конкурси, зокрема, «Конкурс новорічних казок». Школярі писали казки про те, «Як герої Хлібної сім'ї зустрічали Новий рік». На адресу хлібозаводу прийшло 180 листів з цікавими казками, серед яких були обрані кращі і проведено голосування на сайті «Формула смаку» . Переможницею стала учениця 3-го класса Новобузької ЗОШ № 1 Олександра Нероденко, яка і отримала головний приз конкурсу – планшет.

На День знань 1 вересня стартував конкурс дитячого малюнку: «Як Хлібна родина проводжала діточок до школи». По його результатах було організовано виставку у театрі. У творчому змаганні перемогла учениця 4 класу ЗОШ с. Баловне Остра Ілона, яка також отримала у нагороду планшет.

21 грудня оголошено новий конкурс для учнів 5-8 класів, у якому треба написати історію про те, «Як Хлібна родина шукала новорічні подарунки». Підсумки конкурсу підбиватимуться вже у Новому році, 26 січня, а його переможців чекають ноутбук, планшет і мобільний телефон. Умови конкурсу можна дізнатись на сайті «Формула смаку» та ВКонтакті в групі Миколаївського хлібозаводу №1.

У новорічні та різдвяні свята хлібозавод № 1 продовжує працювати на повну потужність і навіть збільшить виробництво батонної нарізки для новорічних бутербродів. На Різдво миколаївці смакуватимуть «Калачі Різдвяні» вагою 400 і 700 грам та зможуть частувати гостей хлібом «Боярським», «Воскресенським», «Миколаївським», «Рогалем козацьким» та «Батоном Терновським».

Щирі вітання з наступаючими святами адресує миколаївцям і усім своїм колегам директор Миколаївського хлібозаводу № 1 Альона Ракова: “Дорогі миколаївці та жителі Миколаївської області! Від імені нашого колективу вітаю всіх з наступаючими святами! Бажаю вам миру, тепла, благополуччя, радості у кожній домівці! Щоб дорослі були здоровими, а діти - щасливими! Щоб на столі у кожного з вас був запашний хліб, а значить, у домі – достаток і радість! З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!”

Тетяна ФІЛІППОВА (газета "Рідне Прибужжя" - випуск №53 від 31.12.2015 р.)

Читати 979 разів