Logo
Версія для друку
П'ятниця, 12 лютого 2016 16:19

Формування усвідомлення необхідності дотримання норм охорони праці у Миколаївських учнів.

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Управління Держпраці у Миколаївській області в рамках заходів, присвячених Дню охорони праці, провело для учнів 5-а класу ЗОШ №42 м.Миколаїва екскурсію по виробництву ТОВ «Миколаївський хлібзавод №1». Перед тим, як зайти на хлібзавод екскурсанти заслухали інструктаж по нормам застереження, правилам поведінки та пересуванню по підприємству.

- З дитячих років слід формувати у громадян усвідомлення того, що необхідно дотримуватися норм охорони праці, – зазначила Людмила Артеменко головний державний інспектор Управління.

Учні у захваті слухали екскурсійну розповідь маркетолога заводу Ірини Петренко про особливості виробництва 60 найменувань хлібобулочних виробів. Оглядаючи виробничі потужності заводу, увага приділялась оцінці технічного стану виробничого обладнання, устаткування та вжитим заходам щодо усунення небезпечних для здоров’я виробничих факторів. Працівники у білому спецодягу не могли стримати усмішку при здивованих вигуках школярів, які з захопленням розглядали механізований процес випікання, пакування хліба. Завантаження продукції заводу відбувається з використанням ручної праці, екскурсантам роз’яснили як розподілена робота між працівниками для уникнення перенавантаження протягом дня.

Наприкінці зустрічі заступник директора школи з виховної роботи Олена Карпенко подякувала за хлібосольність директору заводу та відзначила, що деякі учні 5-а класу замислились над обранням професії технолога харчової промисловості у майбутньому.

Джерело: Прес-центр Управління Держпраці у Миколаївській областіі

Читати 937 разів
Прес-служба "Миколаївського х/з 1"

Галерея зображень

© 2002-2016 Формула Смаку (ТМ)