Logo
Версія для друку
Четвер, 25 лютого 2016 16:04

Хліб «Деснянський» — смачний та корисний

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Хліб здавна вважався на Україні символом добробуту. Це мабуть єдиний продукт якому непідвласна реклама та мода. У кожного українця хліб завжди на столі. Безумовно, зараз є вибір і вже не хлібом єдиним живе людина. І якщо 100 років тому наші діди споживали майже кілограм хліба на добу, то зараз ми підкоряючись модним дієтам,а інколи і підвищеним цінам, їмо хліба значно менше. Але і без нього ніяк. Хлібом-сіллю зустрічають почесних гостей, благословляють молодих, бажають щастя родині. Хліб на столі щодня у кожного українця. Люди обирають різний хліб, головне, щоб смачний був. Чернігівці ж від початку зими все більш частіше купують «Деснянський». Це новий сорт, який своїм споживачам запропонував Чернігівський хлібокомбінат.

 

Є багато сортів та різновидів хліба, але більше за все, мешканці північних регіонів нашої країни віддають перевагу житньо - пшеничним сортам хлібу. І смак в нього кращий, і скоринка чудова і сам він пишний і не черствіє швидко. Крім того він дуже корисний. В одній хлібині вітамінів не перелічити: В, В2, В4, а ще й величезна кількість мінералів, таких як: кальцій, цинк, фосфор. А без цих елементів людині жити не можна.

Цікаво, що у житньо- пшеничному хлібі багато твердих волокон (так звана клітковина) Саме вони допомагають при травленні та нормалізують роботу шлунково-кишечного тракту. Тож корисний такий хліб і здоровим людям, і тим, хто страждає від шлункових хвороб.

Чернігівський хлібокомбінат дбає про своїх споживачів і щодня виготовляє 11 видів житньо-пшеничного хлібу. На полицях магазинів і супермаркетів всієї області можна знайти хліб на будь-який смак. Ось нещодавно ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат» випустив новинку – хліб «Деснянський» подовий.

Родзинкою нового хліба є також особлива рецептура. Спеціалісти лабораторії розробили унікальний спосіб тістоприготування на рідких заквасках з використанням чистих культур дріжджів та молочно-кислих бактерій. Для того, щоб закваски були живі, вони потребують цілодобової уваги. Правильно налагоджені процеси підживлення та розмноження заквасок забезпечують отримання необхідних якісних показників. А ще хліб довго не втрачає своєї свіжості, що погодьтесь, дуже важливо у сьогоднішній непростий час. Є можливість кожного дня їсти корисний і свіжий хліб. Скористайтеся нагодою і скуштуйте новий сорт хліба він має назву «Деснянський».

Джерело: "Черніговські відомості"

Читати 1556 разів
Прес-служба "Чернігівський хлібокомбінат"
© 2002-2016 Формула Смаку (ТМ)