Понеділок, 11 квітня 2016 23:19

Сухарі «Київські» від «Черкасихліб ЛТД»

Автор
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Відомо, що хліб швидко псується, тим самим втрачаючи корисні властивості. Тому пекарі винайшли удосконалений спосіб збільшити термін його придатності − виготовлення сухарів. Повторне випікання дає можливість цим смаколикам довше зберігати вітаміни групи РР, А, В, Е і Н, а також корисні біологічно активні речовини, як кальцій, магній, калій, залізо, йод і молібден.

 

Користь цього виробу полягає також в тому, що спортивні лікарі часто рекомендують підопічним замінювати вживання хлібу на сухарі, що краще позначається на здоров’ї та фізичному стані. Сухарі є незамінним рятівником для організму людини, яка отруїлася, адже допомагають відновити обмін речовин і нормалізувати роботу травної системи.

Також сухарі мають термін придатності 60 діб, що дає можливість споживачам насолоджуватися улюбленою випічкою тривалий час, не витрачаючи багато коштів на щоденні походи до магазину. Сухарі «Київські» чудово смакують з чаєм або молоком, тому купуйте смаколики у торгівельних мережах Вашого міста. Смачного!

Читати 1292 разів