Вівторок, 26 квітня 2016 12:10

На ТОВ «Черкасихліб ЛТД» освятили виробництво перед випіканням пасок

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Вже за лічені дні всі християни відзначатимуть одне з найголовніших церковних свят − Великдень. Господині заздалегідь починають планувати, коли випікати паски, фарбувати яйця та готувати страви. Адже це свято посідає особливе значення в житті, зокрема, українців.

Звичайно всі знають про українські великодні звичаї та підготовку до свята. Так, і «Черкасихліб ЛТД» хоче поділитися своєю традицією. За тиждень до великого християнського свята, заплановано випікати для черкасців особливу здобу. Підприємство запрошує священнослужителів для освячення процесу випікання пасок. Саме паска є символом Великодня, це обрядовий здобний хліб, що виготовляється в Україні.

І цього року представників церкви чекали з нетерпінням, оскільки необхідно встигнути зробити достатньо здоби для споживачів. Отці розпочали освячення заготовленого тіста для паски з молитви, запаливши свічки. Спостерігали за святим дійством технологи, пекарі, які безпосередньо беруть участь у виготовленні всіх виробів для споживачів.
Марина Ярмоленко, начальник відділу маркетингу, детальніше розповіла про подію: «Ця традиція на підприємстві існує вже багато років. Ми, ніби, отримуємо Боже благословіння на працю. Технологи ТОВ «Черкасихліб ЛТД» постійно працюють над вдосконаленням пасхальних виробів, на збільшення асортименту для задоволення потреб найвибагливіших споживачів. Ось і цього року до основного асортименту будуть додані вироби для наймолодших ласунів − пасочки «Дитячі». Вироби виготовлені з додаванням шматочків мармеладу, що так полюбляють діти, та прикрашені різнокольоровими фігурками».

Після обряду, тісто відправили до пічок, де воно ставало особливим святковим хлібом. На підприємстві виготовляють декілька видів святкової випічки: паска «Макарівська» 500 г і 250, «Сирна» 450 г, паска «Царська» 800 г і «Дитяча» 200 г.

Марина Ярмоленко також розповіла про співпрацю з благодійними організаціями: «У цьому році звернень від благодійних організацій рекордна кількість. Ми не можемо відмовити нікому, надаємо допомогу у вигляді пасхальних виробів».

Особливістю ТОВ «Черкасихліб ЛТД» є те, що підприємство дотримується традиційної рецептури і технологій випікання. Тому виготовлення паски не є виключенням. З впевненістю купуйте святкову здобу до Вашого столу в торгівельних мережах і переконайтеся, що Черкаський хлібокомбінат дбає, щоб Ви відчули смак свята!

Читати 1626 разів