Logo
Версія для друку
Понеділок, 06 червня 2016 12:32

Пряники від «Черкасихліб ЛТД» для любителів шоколаду

Автор
Оцініть матеріал!
(0 голосів)

Серед широкого асортименту кондитерських виробів від ТОВ «Черкасихліб ЛТД» чи не найбільшою популярністю користуються шоколадно-молочні пряники.

Пряники, в які додано какао-порошок − стануть улюбленими для поціновувачів шоколаду, а особливо дітей. Цей хлібопекарський виріб чудово смакує до чаю, каву, молока та різних соків.

«Черкасихліб ЛТД» прагне розширювати асортимент продукції та приємно дивувати своїх клієнтів, готуючи з традиційних ласощів незвичайні. Чекаємо на Вас вже сьогодні у фірмових магазинах «Формула смаку»!

А чи знаєте Ви?

Перші згадки про цю випічку датуються 350 роком до нашої ери. Пряники, близькі за формою і складом тіста до сучасних, вперше були виготовлені в Бельгії в місті Дінан, потім такі ж стали виготовляти в Німеччині в місті Аахен. Згодом традиційні німецькі солодощі прямокутної форми, обсипані прянощами, марципанами, горіхами і цукатами стали називати ахенськими пряниками.

У XV столітті в Європі стали популярні пряники-картинки з релігійними і міфологічними зображеннями − Народження Христа, Мадонна з немовлям, Хрещення Христа, Самсон з левом та інші. Надалі на пряниках з'явилися зображення повсякденного життя − весілля, народження дитини, хрестини.

На Русі православній пряники пекли зазвичай до свята Різдва Христового, прикрашали кумедними фігурками різдвяні ялинки, пряниками обмінювалися у Прощену неділю, їли їх і на Великдень, і в поминальні дні, на іменини, на весілля молодятам дарували пряники у формі сердець.

Читати 1620 разів
Прес-служба "Черкасихліб"
© 2002-2016 Формула Смаку (ТМ)