П'ятниця, 28 липня 2017 22:59

Нагородили кращих працівників підприємства

Оцініть матеріал!
(4 голосів)

«Хліб – всьому голова» Цей вислів знайомий нам ще з дитинства, і кожен прожитий день переконує нас в правильності цієї народної мудрості . Труд хлібороба завжди був в пошані на Україні. Та не менш славились ті, хто давав вирощеному і зібраному зерну друге життя – мукомоли та пекарі. І ніде більше не вміли так випікати хліб, як в Україні. Його поважали, шанували та в кожну хлібину вкладали часточку душі. Недаремно у молитві до бога «Отче наш…» люди, як великої милостині, просили не позбавити їх хліба, бо він не просто основа життя.

 

І на нашому підприємстві, не покладаючи рук, ось вже 30 років трудяться дві прекрасні жінки – Бариляк Вікторія Віталіївна та Єнакі Світлана Миколаївна . Це широкопрофільні спеціалісти у своїй справі. Кожна з них посвятила життя цій почесній праці на підприємстві, де виготовляють хліб. Вікторія Віталіївна – незамінна людина на підприємстві, це висококласний спеціаліст і автор багатьох ексклюзивних розробок, вона краще всіх знає всі процеси та особливості випікання хліба.

Сьогодні директор ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2» Заїка Ольга Михайлівна нагородила цих двох почесних працівниць грамотами та преміями і висловила подяку від всього трудового колективу за багаторічну працю.

Читати 2430 разів