П'ятниця, 13 жовтня 2017 18:31

Почесне свято – День працівника харчової промисловості

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)

Кожну третю неділю жовтня ми відзначаємо День працівника харчової промисловості.


Харчова промисловість - одна з найвідповідальніших галузей, адже саме від якості продуктів харчування залежить наше здоров'я. Сотні людей працюють в цій галузі вдень і вночі, всіляко покращуючи і розвиваючи виробництво.

Отож, з нагоди наближення цього свята, представників найбільших підприємств області вітали в Чернігівській ОДА голова облдержадміністрації Валерій Куліч, перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако.

Серед підприємств був і лідер з виготовлення хлібобулочних виробів в Чернігівський області – ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2». Дипломом від МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ нагородили директора Заїку О.М., а заступника директора з питань виробництва Бариляк В.В., начальника лабораторії Парасюк Н.В., начальника виробництва Повжик Т.М., та начальника зміни Єнакі С.М. нагородили почесними відзнаками.

Напередодні вітали працівників підприємства, а кращих нагородили грамотами. В рамках привітання був проведений конкурс на кращий коровай. Всі представлені вироби були дуже гарні і достойні перемоги, але переможець мав бути лише один і ним стала Санюта Світлана.

Читати 2826 разів